KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16428056
nr 1642 8056
Grigor Auer
(1882-1967)
Oljemålning, Grigor Auer (1882-1967), Signerad och daterad - 43, hässjor. Olja på pannå, 45x58 cm, yttermått inklusive ram: 53x68 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 september 2024
kl 19:35:11
16/9 17:07:16